Odborník na průmyslová čerpadla

Návrh. Výroba. Servis.

Jsme výrobce průmyslových čerpacích agregátů pro rafinerie, chemii a energetiku v rámci EPC projektů i koncových uživatelů.

Jsme česká firma, a začínali jsme před 20 lety v 7 lidech. Dnes je nás 60, máme nejnovější hydraulickou zkušebnu v ČR, a stále děláme zakázkovou výrobou pěkně kus po kuse.

Potvrzením správné cesty a spokojených zákazníků jsou dodávky v oblasti vodního hospodářství, přes chemické závody, rafinerie až po aplikace v jaderných elektrárnách. První čerpadla na uhlovodíky jsme najížděli na nejbližším ČEPRU v Loukově. Dnes se naši technici vrací z najíždění jednotek v těch největších rafineriích v Iráku, Bělorusku, Egyptě nebo Rusku.

Zákazník až na prvním místě.

Rádi předložíme reference Vašim obchodníkům, poskytneme konkrétní technické podklady pro Vaše projektanty, nebo prostě jen přiblížíme, co a jak děláme a nabídneme naše služby.

  • 20 let To se musí někde projevit.
  • 3000 čerpadel naše reference.
  • 430 spokojených zákazníku 30 zemí po celém světě.
Co umíme

SPLŇUJEME STANDARDY

Naše produkty

Kozlíková čerpadla CS

Radiálně dělené jednostupňové čerpadlo s axiálním vstupem a radiálním oběžným kolem. V provedení patkovém, konzolovém nebo vertikálním.

Více informací

Vertikální čerpadla CV

Vertikální čerpadla do mokré jímky s radiálním nebo diagonálním oběžným kolem. Dle konstrukce s obtékanou hřídelí nebo výtlačným hrdlem ze spirální skříně.

Více informací

Dvouvtoková čerpadla CD

Horizontální radiální čerpadla jedno nebo dvou stupňová. V provedení s dvouvtokovým oběžným kolem nebo kombinaci dvě radiální oběžná kola zrcadlově, popř. dvouvtokové oběžné kola a kolo radiální. Se spirální skříní dělenou radiálně i axiálně.

Více informací

Vícestupňovává čerpadla CM

Vícestupňová čerpadla s radiálními oběžnými koly. Formace oběžných kol v sérii, nebo zrcadlové uspořádání. Tělesa čerpadel v provedení radiálně dělené, článková a barelová konstrukce, nebo axiálně dělené.

Více informací

Navíc výhradně pro Český trh zastupujeme značky: EGGER, TEIKOKU, DICKOW, CDR

Hydraulická zkušebna

Testování v souladu s ISO9906, dle požadavků API610 / API685

Výkonové hladiny:
350kW - 400V
1,5MW - 6,3kV

Maximální průtok:
12000 m3/h